۱۳۹۹ چهارشنبه ۸ بهمن
تاریخ ایجاد : ۱۳۹۹ جمعه ۹ خرداد   تعداد بازدید : 289

مرکز درمان بستر رمشک به زودی تجهیز و به بهره برداری می رسد.

۱_ ظرف یک هفته آینده کلیه ی تجهیزات لازم مرکز درمان بستر رمشک خریداری و مستقر گردد ( مبلغ ۳۵۰ میلیون تومان از محل اعتبارات دانشگاه برای این کار در نظر گرفته شد). ۲_ مقرر گردید ۲ نفر راننده آمبولانس - دو نفر نیروی خدماتی (یک نفر زن و یک نفر مرد ) ‌و یک نفر نگهبان مرد از بین بومیان حوزه ی رمشک و با شرایط تعیین شده از طرف دانشگاه به کار گیری شوند . همچنین یک نفر پزشک نیز به جمع پزشکان قبلی اضافه شود.

❌مرکز درمان بستر رمشک به زودی تجهیز و به بهره برداری می رسد. ❌

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت شهرستان قلعه گنج:چندی پیش گلایه ای از طرف اهالی رمشک مبنی بر عدم انجام تعهدات لازم از طرف دانشگاه علوم پزشکی جیرفت در تجهیز مرکز درمان بستر رمشک که توسط بنیاد علوی ساخته شده است،در فضای مجازی پخش شد، لذا لازم است به اطلاع شهروندان عزیز مخصوصا شهروندان رمشک برسانم پیرو قول و مساعدتهای قبلی ریاست محترم دانشگاه (جناب آقای دکتر مکارم ) و معاون محترم توسعه(جناب آقای دکتر پورجمالی ) و پیگیری های مهندس چمنی(مدیر شبکه بهداشت شهرستان قلعه گنج)  (هفتم خرداد ماه ۹۹ ) یعنی به فاصله ی کمتر از دو هفته از زمان تحویل ساختمان این مرکز از طرف بنیاد علوی به دانشگاه علوم پزشکی، جلسه ای در دفتر معاون محترم توسعه (جناب آقای دکتر پورجمالی) و با حضور آقای حمزه (مدیر پشتیبانی دانشگاه ) آقای چمنی (مدیر شبکه بهداشت قلعه گنج ) و خانم ماریکی (مدیر بودجه دانشگاه ) برگزار گردید و مقرر شد :
۱_ ظرف یک هفته آینده کلیه ی تجهیزات لازم مرکز درمان بستر رمشک خریداری و مستقر گردد ( مبلغ ۳۵۰ میلیون تومان از محل اعتبارات دانشگاه برای این کار در نظر گرفته شد).
۲_ مقرر گردید ۲ نفر راننده آمبولانس - دو نفر نیروی خدماتی (یک نفر زن و یک نفر مرد ) ‌و یک نفر نگهبان مرد از بین بومیان حوزه ی رمشک و با شرایط تعیین شده از طرف دانشگاه به کار گیری شوند .
همچنین یک نفر پزشک نیز به جمع پزشکان قبلی اضافه شود.
دو نفر در رشته علوم آزمایشگاهی و سه نفر پرستار و دو نفر ماما نیز از طریق آزمون جذب و به کار گرفته شوند.

لازم به ذکر است خرید تجهیزات لازم جهت راه اندازی آزمایشگاه تشخیص طبی مرکز درمان بستر نیز در چرخه ی خرید از طریق هیات امنای ارزی وزارت خانه قرار می گیرد که به محض تأمین دستگاه های مورد نظر آزمایشگاه نیز راه اندازی خواهد شد تا خدمات مناسب و در خور شأنی برای شهروندان عزیز حوزه رمشک صورت پذیرد.
با آرزوی سلامتی و شادکامی برای همه همشهریان عزیز شهرستان قلعه گنج.


⭕روابط عمومی شبکه بهداشت شهرستان قلعه گنج

نظر شما :
captcha