۱۳۹۹ دوشنبه ۷ مهر
تاریخ بروزرسانی: ۱۳۹۸ چهارشنبه ۱۳ آذر   

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی جیرفت، نشست بررسی راهکارهای بهبود و ارتقای بین الملل سازی دانشگاه و ارتقای فعالیتهای پژوهشی بین المللی با اعضای هیئت علمی و اعضای کارگروه بین الملل سازی دانشگاه علوم پزشکی جیرفت با حضور دکتر امیرحیدری دبیر شورای بین المللی کلان منطقه 8 در ستاد مرکزی دانشگاه برگزار شد.

دکتر اصغر مکارم رئیس دانشگاه در این نشست اظهار داشت: یکی از اولویتهای در طراحی افق دانشگاه بین الملل سازی آن است و نردبان پیشرفت از نظر رتبه بین المللی است که علاوه بر تبادل علمی زمینه مناسب جذب منابع از طریق پذیر دانشجوی فراهم میشود.

وی با اشاره به اهمیت ارتباط با سایر دانشگاههای دنیا در راستای ارتقای علمی هر دانشگاه افزود: با توجه به اشتراکات فرهنگی کشورهای همسایه ظرفیتی مناسب هستند که با برقراری ارتباط با مراکز دانشگاهی آنها در زمینه جذب دانشجو باید مورد توجه قرار گیرند و از این رفیت استفاده کنیم.

دکتر باقر امیرحیدری دبیر شورای بین المللی کلان منطقه 8 در این نشست اظهار داشت: زیست علمی دانشگاه باید با نگاه جهانی باشد مهم این است که حرکت در این مسیر را آغاز کنیم موفقیت در این بخش به توسعه سایر بخشها نیز کمک خواهد کرد.

 

نظر شما :
captcha
ما را در فضای مجازی دنبال کنید

  • بیانیه خصوصی
  • کانال تلگرام
  • نقشه سایت
  • rss