۱۳۹۹ دوشنبه ۱۸ اسفند
آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۹ شنبه ۲۷ دي   

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی جیرفت، سه پروژه درمانی و اداری با حضور هیئت رئیسه دانشگاه، استاندار کرمان، نماینده مردم شهرستانهای جیرفت و عنبراباد در مجلس شورای اسلامی با اعتباری بیش از 500 میلیارد ریال در جیرفت افتتاح شد.

دکتر اصغرمکارم رئیس دانشگاه علوم پزشکی جیرفت در حاشیه افتتاح این پروژه ها اظهار داشت: با اجرای طرح تحول سلامت انقلابی در حوزه زیرساختهای بهداشتی و درمانی جنوب کرمان شاهد بودیم نزدیک به 200 پروژه آغاز شد  که طی دو سری با حضور وزرای بهداشت و درمان در منطقه تقریبا 120 پروژه افتتاح شد.

وی افزود: حدود 30 پروژه هم تابستان امسال به صورت ویدئو کنفرانس به بهره برداری رسید و حدود 40 پروژه هم در حال احداث داریم که 12 پروژه دهه مبارک فجر سالجاری به بهره برداری میرسند و تلاش داریم مابقی هم تا قبل از پایان دولت تحویل شوند.

مکارم با اشاره به اهمیت پروژه توسعه بیمارستان امام جیرفت در بخش درمان جنوب کرمان تصریح کرد: با توجه به اینکه از بزرگترین معضلات منطقه در حوزه درمان بحث کمبود آی سی یو بود خوشبختانه با احداث این بخش تاحدودی این مشکل برطرف شد و اتاق عمل هم بنا به ضرورتی که در منطقه داریم بعد از افتتاح امروز با جابجائی فعال میشوند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی جیرفت گفت: طرح  توسعه بیمارستان امام خمینی جیرفت با زیربنای ۶ هزار مترمربع و اعتبار ۳۱۱ میلیارد ریال شامل ۸ اتاق عمل،۱۳ اتاق زایمان(ال دی آر) و در مجموع با۸2 تخت به بهره برداری رسید.

وی خاطرنشان کرد: ساختمان ستاد مرکزی دانشگاه علوم پزشکی جیرفت با زیربنای ۴هزار مترمربع و اعتبار ۱۷۱ میلیارد ریال افتتاح شد که محوطه سازی ستاد نیز با متراژ ۱۷هزار مترمربع و اعتبار۴۰ میلیاردریال احداث میشود.

مکارم با اشاره به افتتاح ساختمان معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی جیرفت با اعتبار ۲۰ میلیارد ریال عنوان داشت: این پروژه با زیربنای یک هزار و ۱۰۰ متر مربع و اعتبار ۱۷ و نیم میلیارد ریال احداث شد که  با نصب سیستم سرمایشی و گرمایشی به ۲۰میلیارد ریال رسیده است.

نظر شما :
captcha
ما را در فضای مجازی دنبال کنید

  • بیانیه خصوصی
  • کانال تلگرام
  • نقشه سایت
  • rss