۱۴۰۱ شنبه ۲۹ مرداد

رئیس دانشگاه علوم پزشکی جیرفت از مراکز بهداشتی درمانی مردهک و کوشکمور بازدید کرد

رئیس دانشگاه علوم پزشکی جیرفت از مراکز بهداشتی درمانی مردهک و کوشکمور بازدید کرد

رئیس دانشگاه علوم پزشکی جیرفت از مراکز بهداشتی درمانی مردهک و کوشکمور بازدید کردبا حضور فرماندار عنبرآباد:رئیس دانشگاه علوم پزشکی جیرفت به همراه معاونین دانشگاه و فرماندار عنبراباد از مراکز بهداشتی درمانی مردهک و کوشکمور عنبرآباد بازدید کرد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی جیرفت، دکتر اصغر مکارم رئیس دانشگاه، دکتر سالاری مقدم معاون درمان و دکتر پورجمالی معاون بهداشت دانشگاه به همراه فرماندار عنبرآباد، مدیر شبکه بهداشت عنبرآباد، امام جمعه و شهردار مردهک و تعدادی از مدیران از مرکز خدمات جامع سلامت مردهک، مرکز خدمات جامع سلامت کوشکمور  و خانه بهداشت تیغ سیاه و... بازدید کردند.

دکتر مکارم در این بازدید ضمن بررسی درخواستهای مردم محلی در حوزه سلامت اظهار داشت: خانه بهداشتهای غیر فعال کوشکمور  با تجهیز و پذیرش بهورز مورد نیاز و فارغ التحصیلی این بهورزان فعال میشوند.

وی افزود: با توجه به جایگاه بهورز در حفظ و ارتقای سلامت، مردم هر منطقه در انتخاب بهورز  بومی کمک کنند تا نیرویی که برای ارائه خدمات سلامت مردم آموزش می بیند با توجه به شناخت از جمعیت تحت پوشش ارتقای بهداشت را محقق کند.

دکتر مکارم در این بازدید با توجه به مشکلاتی که در زیرساختهای مخابراتی این منطقه وجود داشت و ثبت اطلاعات بهداشتی را دچار اشکال کرده بود در تماس تلفنی با مدیرکل مخابرات استان کرمان درخواست رفع هر چه سریعتر این کمبود را که خواسته مردم این منطقه هم بود، بیان کرد که مدیرکل محترم قول مساعد برای رفع این مشکل داد.

 

نظر شما :
captcha
ما را در فضای مجازی دنبال کنید

  • کانال تلگرام
  • نقشه سایت
  • rss