پایگاه خبری و اطلاع رسانی
۱۴۰۳ سه شنبه ۲۹ خرداد
۱۴۰۳ سه شنبه ۲۹ خرداد
کد : 49955-55027      تاریخ ایجاد : ۱۴۰۳ يکشنبه ۶ خرداد   آخرین بروزرسانی : ۱۴۰۳ يکشنبه ۶ خرداد    تعداد بازدید : 428

آیین گرامیداشت شهدای خدمت در دانشگاه علوم پزشکی جیرفت برگزار شد

مراسم گرامیداشت شهدای خدمت با حضور مسئولان محلی، رئیس و معاونان دانشگاه در تالار فاطمیه دانشگاه علوم پزشکی جیرفت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی جیرفت، مراسم گرامیداشت شهدای خدمت با حضور مسئولان محلی، رئیس و معاونان دانشگاه  در تالار فاطمیه دانشگاه علوم پزشکی جیرفت برگزار شد.

 

 

دکترعلی اصغر خیرخواه در این آیین اظهار داشت: نام نیک شهید جمهور در حوزه سلامت ماندگار است این ضایعه بزرگ توان برای کسی نگذاشت اما آنچه دیدیم استمرار خدمت بود که مورد تاکید مقاممعظم رهبری است.
وی افزود: یکی از اهداف رئیس جمهور شهید، تعالی حوزه سلامت بود و در این راستا سید محرومان در حوزه سلامت منطقه کارهای مهمی را پیگیری کردند.
خیرخواه با بیان اینکه آیت الله رئیسی نگاه ویژه ای به حوزه سلامت داشت، خاطرنشان کرد: افتخار خدمت در دولت شهید جمهور را داشتیم و از این به بعد هم با همان نگاه ویژه ای که آیت الله رئیسی به منطقه داشت، برای تعالی حوزه سلامت جنوب کرمان تلاش خواهیم کرد.

 

احمد بلندنظر فرماندار جیرفت در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای خدمت، گفت: مقام معظم رهبری در مورد آیت الله رییسی فرمودند« ایشان فردی خستگی ناپذیر بود»
وی افزود: آیت الله رئیسی در دهه ۶۰ در قوه قضائیه حضور پیدا کرد و در زندگی کاری و شخصی همواره اخلاق مداری سرلوحه کار او بود و تنها رییس جمهوری بود که کار و ولایتمداری را به عرصه ریاست جمهوری آورد.
بلندنظر با بیان اینکه همواره تابع ولایت بود، اظهار کرد: رییس جمهوری با خدمات جهادی خود را وقف مردم کرده بود و فردی خستگی ناپذیر بود.
وی با اشاره به اینکه یکی از ضعف های دولتمردان عدم تبیین خدمات دولت آیت الله رییسی است، خاطرنشان کرد: اعتبار شهرستان جیرفت تا قبل از دولت آیت الله رییسی ۱۵۰ میلیارد تومان بود اما علی رغم تحریم ها و مشکلات اقتصادی سال گذشته میزان اعتبار شهرستان جیرفت به ۴۰۷ هزار میلیارد تومان افزایش یافت.
فرماندار جیرفت گفت: آیت الله رییسی در سال ۱۴۰۰ همزمان با سالروز میلاد امام رضا (ع) به ریاست جمهوری انتخاب شد و امسال در شب میلاد امام رضا (ع) به شهادت رسید.

 

نظر شما :
captcha